Dni urodzin

Urodzeni w poniedziałek

 

Dzieci Księżyca to romantycy spragnieni przede wszystkim ciepła rodzinnego i czułej miłości. Czasami posiadają talenty artystyczne, prawie zawsze – manualne. Kochają dzieci oraz zwierzęta. Ich życiem rządzi zmienne koło fortuny szczególnie w sprawach finansowych. Zdarza się, że często się przeprowadzają i mają wielu przyjaciół. Wśród innych wyróżniają się bujną wyobraźnią oraz silną intuicją, łatwo popadają w stany lękowe lub depresyjne. Uwielbiają podziwiać zachody słońca nad morzem, chodzić na dalekie spacery oraz przepadają za wszelkimi słodyczami, co czasami owocuje niewielką nadwagą. Ich wyjątkowy dar od planetarnego opiekuna – to talent literacki. Wiele satysfakcji życiowej osiągają też w życiu spełniając się w roli czułego rodzica.


Urodzeni we wtorek

 

Najczęściej cechują się silną osobowością. Uwielbiają ruch, ryzyko, życie na pełnych obrotach, szybką jazdę samochodem i markowe trunki. Obdarzeni znakomitym refleksem oraz nieprzeciętną inteligencją mają w ręku wszelkie atuty aby odnieść w życiu sukces. Życie to dla nich gra i wyzwanie, spalają się w nieustannej rywalizacji, przeszkody jakie napotykają na drodze do zwycięstwa jeszcze bardziej mobilizują dzieci Marsa do wysiłku. Czasami więc robią zawrotne kariery zawodowe, szczególnie w sporcie, wojskowości lub w finansach. Panowie mają w sobie wiele męskiej siły i odwagi, która skutecznie podbija serca kobiet. Panie natomiast zachwycają samodzielnością oraz oryginalną urodą. Dzieci Marsa powinny uważać na wypadki wynikające z ich nieokiełzanej skłonności do brawury oraz ostrożnie obchodzić się z ogniem i ostrymi narzędziami.


Urodzeni w środę

 

Urodzeni w środę, tak jak ich mitologiczny patron, żyją w nieustannym pośpiechu i kochają zmiany. Ich wrogiem numer jeden w życiu jest nuda, toteż starają się ze wszelkich sił jej unikać. Posiadają niezwykły, błyskotliwy intelekt, zamiłowanie do zdobywania wiedzy oraz wciąż to nowych doświadczeń życiowych, mają wiele zainteresowań, a także fantastyczne poczucie humoru. Trudno jest dzieci Merkurego pokonać w dyskusji, bo ich patron daje talenty językowe oraz umiejętność przekonywania innych do swoich racji. Ich życie zawodowe oraz osobiste rzadko kiedy osiąga stabilizację. Wykonują często kilka zawodów w życiu, zmieniają miejsca pracy, wiele podróżują. Dzieci Merkurego mają talent do handlu, dziennikarstwa, finansów. Kochliwi, romantyczni łatwo ulegają różnorakim pokusom. Panowie mają w sobie wiele chłopięcego uroku i wielkie powodzenie u kobiet, panie słyną z temperamentu i oryginalnej osobowości.


Urodzeni w czwartek

 

Urodzeni w czwartek mają najwięcej szczęścia w życiu, choć nie zawsze potrafią ten dar przeznaczenia docenić. Jak koty zawsze spadają na cztery łapy, toteż z największych opresji wychodzą obronną ręką. Najczęściej dzieci Jowisza są lubiane i szanowane przez otoczenie, bo w życiu przestrzegają norm etycznych, szanują prawo i zawsze razi je niesprawiedliwość. Pomagają innym bezinteresownie, co czasami mniej uczciwe osobniki chętnie wykorzystują. Mają szczęśliwą rękę do interesów, często też zdobywają wysoką pozycje społeczną dzięki wszechstronnemu wykształceniu. Uwielbiają dalekie podróże, ale z natury są patriotami, toteż mimo wielu okazji nie emigrują na stałe. Córki Jowisza cieszą się pogodą ducha, urodą i powodzeniem u płci przeciwnej, często zawierają bardzo korzystne małżeństwo. Synowie Jowisza to epikurejczycy i smakosze, kochają wszelkie uroki życia, a nade wszystko piękne kobiety i wyrafinowane jedzenie.


Urodzeni w piątek

 

W piątek przychodzą na świat najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni. Wpływ bogini piękna obdarza swoje dzieci urokiem, wdziękiem, powabną sylwetką, a także często wyjątkowymi talentami artystycznymi. Dla urodzonych w piątek najważniejsza w życiu jest miłość. Długo poszukują swojej drugiej połówki, mimo że cieszą się sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Synowie Wenus mają smykałkę do interesów, zawsze wyczują pierwsi, gdzie można nieźle zarobić. To zapaleni kolekcjonerzy, z całych sił dążą w życiu do osiągnięcia dobrej sytuacji finansowej, bo uwielbiają wszystko to, co kojarzy się z pięknem, luksusem , atrakcyjnym życiem towarzyskim. Córki Wenus to stuprocentowe kobiety, delikatne i utalentowane, potrafią podbijać serca i zdobywać przychylność osób wpływowych oraz zamożnych, co czasami ułatwia im karierę zawodową. Ich żywiołem jest scena i występy publiczne. Dzieci Wenus czasami przegrywają wielkie szanse w życiu, bo łatwo się zniechęcają przeszkodami i mają skłonność do lenistwa.


Urodzeni w sobotę

 

Urodzeni w sobotę są pracowici, uprzejmi i odpowiedzialni. Zdecydowanie lepiej powodzi się im w dojrzałych latach, w młodości muszą wiele się napracować aby osiągnąć to, co ich rówieśnicy dostają za darmo na starcie życia. Ich działania cechuje praktycyzm i upór, konsekwentnie, krok po kroku zmierzają do osiągnięcia celu, nigdy się nie poddają. Mają skłonność do melancholii i widzenia ciemnych stron życia, z drugiej jednak strony potrafią skutecznie pomagać innym w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, bo patrzą na świat realistycznie i zawsze właściwie oceniają sytuacje. Synowie Saturna to odpowiedzialni ojcowie i szefowie, z czasem osiągają sukces materialny i cieszą się sporym prestiżem zawodowym. Córki Saturna są wierne i oddane rodzinie, mają talenty finansowe, potrafią znakomicie oszczędzać i wzorowo prowadzić gospodarstwo domowe.


Urodzeni w niedzielę

 

Urodzeni w niedzielę kochają władzę, zaszczyty, pragną osiągnąć w życiu sławę oraz wysoką pozycję społeczną. Słońce, obdarza swoich podopiecznych energią i witalnością, charyzmą, daje też wiele korzystnych okazji w życiu. To prawda, że urodzeni w niedzielę nie przepadają za ciężką pracą, wolą kierować innymi niż sami wykonywać podrzędne zadania i często spijają śmietankę, którą inni w pocie czoła wypracowali. Ich żywiołem jest władza, znakomicie sprawdzają się na kierowniczych stanowiskach. Prawdziwe szczęście i satysfakcję życiową daje im jednak nie kariera zawodowa, ale udane małżeństwo. Pragną z całego serca cieszyć się pogodnym życiem rodzinnym, co nie zawsze się im udaje osiągnąć. Dzieci Słońca powinny unikać ryzyka za kierownicą i dbać o serce. Synowie Słońca przyciągają jak magnes sukcesy i pieniądze, ale mają też skłonność do hazardu, toteż ich życiem rządzi czasami zmienne koło fortuny. Córki Słońca przyciągają męski wzrok klasą, elegancją i oryginalną urodą, to cudowne matki i oddane żony, obdarzone poczuciem humoru i witalnością.